MST
BOOKGULET

symı

Symi Adası, Türk adaları arasında düzenlenen turlar arasında en romantik olanıdır ve Yabancı Damat dizisiyle ün kazanmıştır. Neoklasik evlerle dolu olan bu büyüleyici ve benzersiz bir adadır. Symi Adası'nın başkenti Yialos'tur.

Ada manastırlarında manastır hayatı, ıssız koylar, küçük tarım arazileri, vadiler ve zeytinliklerle dolu bir izolasyon içindedir. Symi Adası'nda birçok tavernalar da bulunmaktadır. Ada üzerindeki güzel plajlar dar patikalarla sizi derin bir tarihe götürür. Osmanlı döneminde Sömbeki olarak adlandırılmıştır. Adanın kuzeyinde Rodos Adası'na 41 km mesafededir. Symi'nin yüzölçümü 57 km²'dir. İnsanlar geçimini balıkçılık, ticaret ve turizmden sağlar. Ayrıca sünger avcılığı ile de ünlüdür. Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllar boyunca Symi Adası üzerinde hüküm sürmüştür. 1912'de İtalyanlar adaya yerleşti ve 1923'te resmi olarak Symi'nin yönetimine girdi. 1948'de tekrar Yunanistan'a katıldı. Son yıllarda, yerleşmek isteyen yabancıların cennet bir adası haline gelmiştir. Tatil ve seyahat etmek için çok iyi bir ada olarak bilinir.

bOOK GULET

MST YACHTING

YATÇILIK
GULET KİRALAMA
ROTALAR
01

Özel ve RahaT

Guletler genellikle küçük gruplar veya aileler için uygundur. Bu, daha özel ve kişiselleştirilmiş bir tatil deneyimi sunar. Yatınızda sadece sizin ve sevdiklerinizin bulunması, tatilinizi daha özel ve rahat kılar.

02

Gizli Cennetlere Ulaşım

Guletler, genellikle büyük gemilere ulaşamayan daha küçük ve gizli koylara ulaşma avantajına sahiptir. Bu, sakin ve daha az kalabalık bölgeleri keşfetme şansı sunar.

03

Unutulmaz Manzaralar

Guletler genellikle muazzam kıyı manzaralarının tadını çıkarmak için ideal bir konumda seyir yapar. Güzel günbatımları manzaralarI tatilinizi unutulmaz kılar.

04

Kişisel Hizmet

Gulet mürettebatı genellikle konuklarına kişisel hizmet sunar. Şefler, garsonlar ve diğer personel, tatilinizi daha keyifli hale getirmek için çalışırlar. Özel yatınızda özel yemekler sipariş edebilir